Zasady zaliczenia roku akademickiego 2016/2017

Informacja o trybie zaliczania roku akademickiego dla Studiów Doktoranckich WE AMG

Termin składania dokumentacji celem zaliczenia roku akademickiego 2016/17 wyznacza się na  25.09. 2017 r.

Dokumentację należy złożyć w Dziekanacie WE (u Pani Joanny Retzlaff).

Dokumentacja konieczna do zaliczenia roku akademickiego:

1. Sprawozdanie roczne uczestnika studiów doktoranckich z przebiegu studiów

2. Ocena postępów w pracy naukowej i przygotowania rozprawy doktorskiej

3. Ocena stopnia zaangażowania doktoranta w pracę dydaktyczną w roku akademickim

4. Indeks z aktualnymi zaliczeniami

5. Wszystkie wpisy w e-indeksie na portalu Wirtualna Uczelnia (protokoły w Wirtualnej Uczelni są otwarte do 24.września)

Dokument 1 „Sprawozdanie roczne uczestnika studiów doktoranckich z przebiegu studiów” jest po zatwierdzeniu przez Kierownika Studium Doktoranckiego i Dziekana Wydziału dokumentem stwierdzającym zaliczenie roku.

Zalecenie: Proszę zaznajomić się z Regulaminem studiów doktoranckich przyjętym Uchwałą Senatu Akademii Morskiej w Gdyni z dnia 25 kwietnia 2013 r. (z późniejszymi zmianami)

Załączniki:

Joanna Retzlaff