Inauguraca roku akdemickiego na Wydziale Elektrycznym

13 października 2016 roku odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2016/2017 na Wydziale Elektrycznym. W uroczystości uczestniczyły władze Akademii Morskiej w Gdyni reprezentowane przez JM Rektora prof. dr hab. inż. Janusza Zarębskiego, Prorektora ds. Morskich dr hab. inż. Henryka Śniegockiego, prof. nadzw. AMG, kpt. żeglugi wielkiej, Prorektora ds. kształcenia dr hab. inż. Mirosława Czechowskiego, prof. nadzw. AMG oraz Dziekanów pozostałych wydziałów Akademii.

Gospodarzem uroczystości byli Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. dr hab. inż. Krzysztof Górecki oraz Rada Wydziału Elektrycznego.

Na uroczystość przybyli także zaproszeni goście – przedstawiciele władz Politechniki Gdańskiej i Akademii Marynarki Wojennej, SEP, dyrektorzy współpracujących z Wydziałem szkół  ponadgimnazjalnych oraz przedsiębiorstw z Trójmiasta.

inaug2 inaug3

W czasie uroczystości listy gratulacyjne otrzymali studenci zaangażowani w pracę na rzecz Wydziału w minionym roku akademickim, a indeksy otrzymali doktoranci pierwszego roku. Wykład inauguracyjny wygłosił dr inż. Krzysztof Januszewski.

Kalina Detka
K.Detka 26.04.2017